Bu tıp fakültesinin mezuniyet fotoğrafları ses getirdi!

Denizli’deki Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden bu yıl mezun olan öğrencilerin bir bölümü çektirdiği birbirinden ilginç mezuniyet fotoğrafları ile büyük beğeni topladı.

Denizli Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan öğrenciler keplerini havaya fırlatarak, diploma sevinci yaşadı. Bir grup öğrenci PAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılan törende sahnede, ’Diplomamız da tam, kadınlığımız da’ yazılı pankart açıp haberlere konu olurken bir grup öğrenci ise objektiflere verdikleri pozlarla mankenlere taş çıkarttı. Beyaz önlüklerini giyen genç doktorlar, fotoğraf stüdyosunda röntgen filmi, steteskop ve şırıngalarla ilginç mezuniyet pozları verdi. Çektirdikleri birbirinden ilginç fotoğrafları sosyal medyadan paylaşan genç doktorlar bu paylaşımları ile büyük ilgi gördü.

Mezuniyet fotoğraflarını çeken Denizli’deki fotoğrafçı İbrahim Güler, genç doktorların poz verirken oldukça heyecanlı olduğunu belirterek, Çamlık Mesire Alanı ve özel stüdyonun fotoğraf çekimlerine ev sahipliği yaptığını söyledi. Güler, mezunların mesleğe adım atmadan önce mankenlik yaparak güzel bir tecrübe yaşadıklarını anlattı.

Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.