Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

8. Ulusal Fıtık Kongresi

11 Mart 2021 - 12 Mart 2021

Değerli Meslektaşlarımız,

Ulusal Fıtık Kongresini, 11-12 Mart 2021 tarihleri arasında SANAL olarak gerçekleştireceğiz. Sizleri bu önemli bilimsel aktiviteye davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Covid-19 pandemisi, başlayalı neredeyse 1 yıl oldu ve hala hayatımızın büyük bir parçası, birçok kişiyi özellikle sağlık çalışanlarını olumsuz etkiliyor ve ciddi bir şekilde canımızı yakıyor. Aşının bulunması ve kullanıma çok yakında girecek olması moral düzeltici ve geleceğe bakışımızı olumlu etkiliyor ve bu hayatın artık yavaş yavaş normale dönebileceği anlamına geliyor. Bu belirsizlikler; bizi, kongremizi online yapmaya yöneltti.

Ana temasını “Fıtık cerrahisinde zorluklar ve yenilikler” olarak belirlediğimiz bu kongremizde minimal invaziv girişimler, kasık fıtığı ameliyatı sonrası nüks ve kronik ağrı gibi önemli sorunların yanında, karın duvarı cerrahisinde komplike girişimler, fıtık cerrahisinin nereye evrildiği gibi bir çok konuyu ele almayı planlıyor ve kapsamlı bir kongre programı üzerinde yoğun olarak çalışıyoruz. Kongremizde konusunda saygın yerlere sahip uluslararası ve ulusal konuşmacılar panel ve konferanslarla güncel bilgilerini bizlerle paylaşmaya devam edecekler.

Kongremizin Türk cerrahi hayatına katkıda bulunmasını dileriz.

HAKAN GÖK – Kongre Başkanı

DENİZ ATASOY – Kongre Sekreteri

MELİH PAKSOY – Fıtık Derneği Başkanı

Detaylar

Başlangıç:
11 Mart 2021
Bitiş:
12 Mart 2021
Etkinlik Kategori:
Website:
https://www.fitik2021.org/

Mekan

Online
Online
Online, Türkiye
+ Google Haritalar
Website:
https://online.uludagichastaliklari.org/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.