Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Romanya'da Tıp Eğitimi...

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Romanya'da Tıp Eğitimi...

Mrb Yurtdışında Eğitim seceneklerinin oldukça kolay oldugu bu dönemde dogru ülke ve eğitimi seçmek baya zorlaştı bunun hakkında biraz bilgi vermek istiyorum ben Romanya da University of Ovidius 4.dönem tıp öğrencisiyim Eğer yurtdışında egitim görmek istiyorsanız kesinlikle size önerebilecegim bir ülke ve üniversitedir . Nedenlerini sayacak olursak ekonomi bakımından daha az masraf ve okul ücretiyle Abrupa birliğine ait olan Mavi tıp diplomasına sahip olabilirsiniz. okulda hem ingilizce hemde romence eğitim var tıp alanında Diş hekimliği ise romence , ingilizce okumak isteyen arkadasların belli bi seviye ingilizce ögrendikten sora okulun yapmıs oldugu ıngılızce sınavına girip gecmek sartıyla 1. sınıftan baslayablırler romence okumak ısteyenler ıse 1 sene hazırlık yaptıktan sonra 1. sınıfa baslayabılırler bu arada okulumuz Devlet üniversitesi olup yurtdısından gelen ögrencileri sadece yabancı öğrenci statüsünde almaktadır.Okul taksitleri ise okula girdiğiniz seneden bitirene kadar aynı kalmaktadır yıllık ücreti ise bircok avrupa ülkesinin ücretinden daha uygun olup 5.000 Euro duu. Ve son olarak danışmanlık şirketlerine güvenip başvurmanızı pek tavsiye etmem hem para tuzakları hemde sağlam yapılmayan kayıtlarla meshurdurlar kayıtyapmak isteyen arkadaşlar #Tıpfak üzerinden bana ulaşabilirler her konuda elimden geldiğince yardımcı olmaca calısırım..! Ayrıca yurtdışındauzmanlık ihtisas veya çalışmayı düşünüyorsanız romanya sizler için altın tepside sunulmuş bi fırsat olabilir Avrupa Birliği diplomasından dolayı!

Last edited by drserdar; 29-11-2017, 02:50 PM.

slm arkadaşım ben oğlum için düşünüyorum bu yıl sınava girecek ve tıp okumak istiyor sizinle irtibata geçmek ve bilgi almak isterim ister telefondan ister mail den ulaşırsanız yada cevap verirseniz çok sevinirim 05326616801 mail salamarcafe@hotmail.com

Yorum

İletişime geçebilir miyiz

Yorum

Merhaba Serdar Bey,
        ben de kızım için Romanya'yı düşünüyorum. Bana yazabilir misiniz? Mail adresim: renginsuzan@gmail.com
        Saygılar
        Rengin

Yorum

Bilgi için serdaresen63@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz arkadaşlar.

TIPFak.com Yöneticisi

Yorum

Slm serdar bey .kizim icin yurtdisi tip dusunuyorum bu seneki fiyat ve sartlar hakkinda bilgilendirirseniz memnun olurum

Yorum

Tabi e mail üzerinden bütün sorularınızı yazabilirsiniz

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              İşleniyor...
              X