Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Unconfigured Ad Widget

Collapse

86.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası İlanı Yayınlandı

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Temizle
new posts

 • 86.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası İlanı Yayınlandı

  Tıp fakültelerinden mezun olan doktorlardan tıp diploması ile uzmanlık eğitimini tamamlayan uzman tabiplerden uzmanlık belgesi düzenlenmesi için gerekli evrakları 22/03/2019 tarihi mesai bitimine kadar Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne ulaşıp tescil işlemleri yapılmış olanlar 86. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası’na alınacaklardır.

  Devlet Hizmeti Yükümlüsü olarak atanıp görevine hiç başlamayanlar ile hizmet süresi bitmeden görevinden istifa eden veya müstafi olarak ayrılan tabip ya da uzman tabiplerden 86. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurasına girmek isteyenler; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 63. ve 97. maddelerinde açıklanan engel halleri bulunmayanlar en geç 22/03/2019 tarihi saat 18:00’e kadar kuraya girmek istediğini belirtir bir dilekçe ile başvurabilirler.

  Not: Dilekçeler elden ya da kargo ile 22/03/2019 tarihi saat 18:00’e kadar Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001 Cad. No:9 06800 Çankaya /ANKARA adresinde olacak şekilde Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne hitaben gönderilmelidir.
 • #2
  Yeni mezun olup ilk defa atamaya girecekler herhangi bir belge gondermesi gerekiyor mu yoksa öğrenci isleri mi hallediyor

  Yorum

  Unconfigured Ad Widget

  Collapse
  İşleniyor...
  X