Duyuru

Çöküş

İLAN KURALLARI!

1- Ticari kurumlar ilan vermeden önce izin almalıdırlar.
2- İlan verirken konu başlığı ilan içeriğine uygun olmalıdır.
3- Yasadışı ilan verilemez. Uyarı yapılmaksızın kaldırılır
4-İlan sorumluluğu tamamen veren kişiye aittir TIPFAK sitesi sorumlu tutulamaz.
Devamını Gör
Daha Az Gör

Unconfigured Ad Widget

Çöküş

Ücretsiz yeni sistem sınav aplikasyonu (Appstore/Playstore) ile anatomi sınavları ve TUS hazırlığı

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Ücretsiz yeni sistem sınav aplikasyonu (Appstore/Playstore) ile anatomi sınavları ve TUS hazırlığı

  Değerli tıpçılar,
  sizlere „Skeletto“ uygulamasını tanıtmak isterim. Skeletto, AppStore ve Playstore’da bulunur. Bilhassa anatomi sınavları ve TUS hazırlığı içindir

  Kendim 1990 senesinden beri Almanya‘da anatomi hocasıyım ve 1996 senesinden beri de „fonksiyonel histoloji ve moleküler hücre biyoloji“ bölümünün kürsü başkanıyım. Bu uzun senelerden beri öğrencilerimle olan ders ve imtihanlar sonucu toplanan tecrübelere göre tıpçılar için „Skeletto“ adlı bir aplikasyon hazırladım.
  Bu aplikasyon üceretsiz ve reklamsızdır ve sadece tıpçıların anatomi, histoloji ve nöroanatomi bilgisini geliştiren ve interaktif olarak sınavlara hazırlık için kullanılan bir uygulamadır. Skeletto hem sömestr içinde veya sonunda olan sınavlar, hemde TUS hazırlıgı için kullanılır. Sorular hem türkiye standartlarına, hemde avrupa ve amerika stadartlarına uygundur. Kolay sorulardan tut çok zor sorulara kadar her türlü soru mevcuttur. Uygulama almanca, ingilizce ve türkçe kullanabilir; kullanıcı, diller arasında her zaman seçim yapabilir ve değiştirebilir.
  Yükledikten sonra, kendi üniversiteden, türkiyenin başka bir üniversitesinden veya dünyanın öbür ucunda olan bir tıpçıyla interaktif şekilde anatomi bilgilerini test edip arttırabilir.Ayrıca kullanıcılar arasında chat yapmak mümkündür ve böylece bilgi alışverişi üniversiteler, şehirler ve ülkeler arası yapıp yeni bağlantılar kurmak mümkündür.
  Hepinize Skeletto uygulamasını çok tavsiye ederim.
  Skeletto ile ilgili veya Almanyada tıpçılık ile ilgili bir sorunuz veya öğrenmek istediğiz birşey olursa kısa bir mesaj yeterlidir.

  Selamlar ve başarılar!
  Sayğılarımla,
  Prof. Dr. med. Yalçın Çetin
  Mail: ycetin@t-online.de
Hazırlanıyor...
X