Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Tercihte kararsız kalıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Tercihte kararsız kalıyorum

Ben muğla balıkesir afyon arasinda oldukca kararsiz kaldim.karadeniz teknik de var ama evime cok uzak.balikesirin tus basarisi izlenimlerime gore digerlerinden oldukca yukarida,mugla evime yakin ve az insan aliyor koklu bir yer degil ama cok hizli yukseliyor,afyon koklu bir universite oturmus bir sistemi var ve bina hastane imkanlari bana oldukca iyi geldi.Sehir imkanlari anlaminda az cok bilgim var hepsine dair ama universiteler icin nasil onerilerde bulunabilirsiniz hepsinin puani yakin 12.200lerdeyim yazarsam mugla kontenjan artislari sebebi ile muhtemelen gelir digerleri daha kolay gelir diye dusunuyorum
    Yukarisina asagisina yazacam bunlarin ama bunlardan biri gelecek muhtemelen bu üç üniversiteden bir bilginiz varsa lütfen yardimci olun tercihler basliyor.

Last edited by Nightfall; 29-07-2016, 12:52 AM. Reason: Cevap alamamam

Sevgili nightfall sana cevap yazayım ki belki bir faydası dokunur bir işine yarar danıştığına göre bir fikre ihtiyacın var sanırım
    ilk olarak muğlanın eğitiminin kötü olacağı kanısında asla değilim birkaç yıl içinde hatta belki de bu yıldan kendisine antalyanın civarında bir taban sıralaması edineceğine eminim hem evine de yakınmış
    ikinci olarak balıkesir için fakülte biraz şehrin dışında ama bunun çok sorun olacağını zannetmiyorum eğitim için de muğladan çok da farklı olmaz muhtemelen ama ikisi arasında evine yakın olanı tercih etmen biraz daha mantıklı olabilir bence ama yine de sen bilirsin
    afyon kocatepe için söyleyecek çok bir şey yok oldukça köklü bir üniversite üçü içinde en eski tıp fakültesi bina hastane imkanları benim gezip gördüğüme göre oldukça geniş.Uzaklık çok değilse ben olsam afyon yazardım sonuçta tıp fakültesinde köklü ve oturmuş sisteme sahip olmak çok önemli derler.Söyleyeceklerim bunlar umarım senin için en iyi olan tercih sıralamasını yaparsın yardımcı olabildiysem ne mutlu bana!

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
    İşleniyor...
    X