Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Unconfigured Ad Widget

Collapse

tıp fakültesi tercih etmek konusunda çok kararsızım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• tıp fakültesi tercih etmek konusunda çok kararsızım

bu sene lys 'ye ikinci kez hazırlanıyorum tıp fakültesi kazanmak için mezuna kalmıştım bu sene olacak gibi ama kafamda çok soru var cevremde okuyan akrabalarımdan biliyorum okumak oldukça zor ve para için tercih edilecek bir meslek olmadığını biliyorum ama o kadar emek verdikten sonra hak olanı veriyorlar mi bunu öğrenmek istiyorum ortalıkta çok alakasız ücretler görüyorum nedir bunun gerçeği bilgilendirirseniz çok sevinirim her ne kadar ücret önemlilik olarak ilk sırada olmasada önemli etkenlerden birisi

Orjinal yazı sahibi: fkolluk Mesaj Görüntüleme
    bu sene lys 'ye ikinci kez hazırlanıyorum tıp fakültesi kazanmak için mezuna kalmıştım bu sene olacak gibi ama kafamda çok soru var cevremde okuyan akrabalarımdan biliyorum okumak oldukça zor ve para için tercih edilecek bir meslek olmadığını biliyorum ama o kadar emek verdikten sonra hak olanı veriyorlar mi bunu öğrenmek istiyorum ortalıkta çok alakasız ücretler görüyorum nedir bunun gerçeği bilgilendirirseniz çok sevinirim her ne kadar ücret önemlilik olarak ilk sırada olmasada önemli etkenlerden birisi
    tıp fakültesini yazmakta kararsızsan bu sebeplerden dolayı öncelikle diğer alanlarda ne istediğini iyi değerlendir. Tıp gerçekten emek isteyen birşey . Para konusuna gelince harcadığın emekle oranlarsan üzülebilirsin. Ama bir memur zihniyetin varsa ona nazaran iyidir.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
    İşleniyor...
    X