Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Unconfigured Ad Widget

Collapse

19 Mayıs, Okan(%100 burslu) , Celal Bayar, Mersin, Erciyes Üniversitesi mi? Tercih dönemi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 19 Mayıs, Okan(%100 burslu) , Celal Bayar, Mersin, Erciyes Üniversitesi mi? Tercih dönemi

19 Mayıs Üniversitesi (Samsun), Celal Bayar Üniversitesi (Manisa), Okan Üniversitesi %100 burslu ve ing (İstanbul), Mersin Üniversitesi ve Erciyes Üniversitesi (Kayseri) arasından hangisinin eğitimi daha iyi ve bana sunduğu sosyal olanaklarla mutlu olabilirim? İzmir'de yaşıyorum. İzmir ortamını ve havasını seviyorum, hangi üniversite ve şehirlerde mutlu olabilirim. İzmir'i puanım tutmuyor. Seçeneklerimden hangisi daha iyidir diğerlerine göre? Aynı zamanda alacağım eğitime de çok değer veriyorum. Eğitimi hangisinin iyidir? Bunlar içinde Çanakkale'de var ancak Çanakkale'de eğitimde kadavralar filan kullanılmadığı için çok rahat bir ortamın olduğunu sanıyorum. O kadar rahat da olmak istemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim çok arada kaldım. Bu tercihlere ek olarak İzmir Ekonomi Üniversitesi Tıp ve İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ing tam burslu tıpa girme ihtimalim de var. Lütfen yardımcı olun çok kararsız ve arada kaldım.

Last edited by Yiğit35; 22-07-2017, 02:38 PM. Reason: omü

Celal Bayar derim.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
    İşleniyor...
    X