Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Akdeniz tıp mi Eskişehir Osmangazi tıp mi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Akdeniz tıp mi Eskişehir Osmangazi tıp mi

Merhabalar. Sıralamam 7000. Akdeniz tıp istiyorum. Müfredatı çok çok zor diye okuyorum çoğu sitede. Kontenjanı artırılmış. 400 kişilik amfide eğitim nasıl oluyor. Herkese ulaşabiliyor mu. Kalabalıktan dolayı fen fak ta eğitim gördüklerini yazmışlar. Bu devam ediyor mu. Yoksa şartlar iyileştirilmiş mi ? Su an okuyan varsa bana yardımcı olabilir mi ? Teşekkür ederim

Orjinal yazı sahibi: xwernedit Mesaj Görüntüleme
    Merhabalar. Sıralamam 7000. Akdeniz tıp istiyorum. Müfredatı çok çok zor diye okuyorum çoğu sitede. Kontenjanı artırılmış. 400 kişilik amfide eğitim nasıl oluyor. Herkese ulaşabiliyor mu. Kalabalıktan dolayı fen fak ta eğitim gördüklerini yazmışlar. Bu devam ediyor mu. Yoksa şartlar iyileştirilmiş mi ? Su an okuyan varsa bana yardımcı olabilir mi ? Teşekkür ederim
    Merhaba ben de aynı ikilemdeyim ben de 6400. oldum. DEÜ gelse diye bir umut bekliyorum ama Akdeniz ve Osmangazi arasında kararsızım. Fakat Akdenize yeni bina yapıldı diye biliyorum. Benim kafamı kurcalayan bir diğer şey , Akdenizin borç batağında olduğunu gördüğüm bir haber. Umarım doğru değildir.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
    İşleniyor...
    X