Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Tercih

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Tercih

Sıralamam 4150 hangi tıp fakültesini tercih etmeliyim

Yardımcı olursanïz mutlu olurum

Yorum

Şehir mi öncelik düşündüğün? Sosyal durumun nasıl insanlara karşı tahtada ders anlatabilir misin? Mesela pdö denen eğitim sistemi var bazı fakültelerde araştırdın mı

Yorum

• kortikotropik
        kortikotropik commented
        Editing a comment
        Rica etsem pdö sistemini biraz anlatır mısınız? Entegre sistem daha mı iyi ? Pdö sisteminde dersler nasıl anlatılıyor?

Şehir benim icin pek de önemli değil.sosyal durumum pek de iyi sayılmaz ama utangaç da değilim. pdö ataştırdım biraz bana zor göründü ama bizimkiler yapabileceğimi söylüyorlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HakanS Mesaj Görüntüleme
        Şehir mi öncelik düşündüğün? Sosyal durumun nasıl insanlara karşı tahtada ders anlatabilir misin? Mesela pdö denen eğitim sistemi var bazı fakültelerde araştırdın mı
        Entegre sistemde hoca anlatıyor pdö de biraz daha öğrenci odaklı. Mesela pdö oturumları yapılıyor. en fazla 10 kişilik oturumlar diye biliyorum. Bir hastalık senaryosu var herkes araştırıp tartışıyormuş. Siz nereyi düşünüyorsunuz

Yorum

• kortikotropik
          kortikotropik commented
          Editing a comment
          Benim sıralamam biraz daha kötü 6695.yim akdeniz veya yıldırım beyazıt istiyorum ikisininde gelmeme ihtimali var gerçi aybü'yü kötüleyen çok insan var biraz kafam karışık pdö sistemde olan üniversiteler var yazıp yazmamakta kararsızım

Ben 9 eylul düşünüyorum

Yorum

Ben 9 eylul düşünüyorum ya da gazi

Yorum

Ben de aybü hakında iyi şeyler duymadım

Yorum

Entegre sistemde hoca anlatıyor pdö de biraz daha öğrenci odaklı. Mesela pdö oturumları yapılıyor. en fazla 10 kişilik oturumlar diye biliyorum. Bir hastalık senaryosu var herkes araştırıp tartışıyormuş. Siz nereyi düşünüyorsunuz
              Eğitim kalitesine tus başarısına zorluğuna akredite olmasına mı bakıyorsunuz şehre sosyal imkanlara mı

Yorum

• kortikotropik
                kortikotropik commented
                Editing a comment
                Eğitim kalitesine, akreditesine, tus başarısına, zorluğuna bakıyorum ben.Şehir konusunda sıkıntım yok benim. Hatta ilginç bir şekilde kolay olsun istemiyorum gittiğim üniversitenin

Ben bir de. ek olarak eğitim kadrosuna bakıyorum

Yorum

• kortikotropik
                kortikotropik commented
                Editing a comment
                onu eklemeyi unutmuşum 😁

Eğitim kalitesine tus başarısına zorluğuna akredite olmasına mı bakıyorsunuz şehre sosyal imkanlara mı
              Tus başarısı yüksek, eğitimi zorlu olan bir yer biliyorum. Denizli pamukkale üniversitesi. Geçme notu diğer çoğu üni gibi 60 değil 70. PDÖ var. Üniversite imkanları geniş sanırım. Türkiyedeki 20 akredite üniden biri. Şehir olarak güzel.

Yorum

• kortikotropik
                kortikotropik commented
                Editing a comment
                Pdö ye karşı önyargım oluştu

Ben öyle düşünmüyorum pdö güzel olabilir yeter ki sen biraz çabalıyasın( amaç zaten öğrenciyi derse katmak onun araştırma yeteniğini açığa çıkarmak)

Yorum

peki gençler akdeniz ve uludağ hakkında ne biliyorsunuz?

Yorum

• Dr.halim
                  Dr.halim commented
                  Editing a comment
                  Uludağ üni tıp da yazılı sınav var diye biliyorum akdeniz tıp daha iyi bence

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              İşleniyor...
              X