Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Unconfigured Ad Widget

Çöküş

1.sınıf ve TUS Dershanesi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• 1.sınıf ve TUS Dershanesi

Bu sorular bu gruplarda çok soruldu ama işin içinden çıkamadığım için sormak istiyorum.

Buradan yazmak istemeyen özelden de yazabilir fikrini.

1.sınıfım
    Demo ders online video filan derken bu tus dershane olayları konuşulmaya başlandı

İlk üç sınav ortalamam 72 buna %75 indirim vereceklerini söylüyorlar Mayıs sonuna doğru (data)

4.notum 40 civarlarında olacak 5 de düşük olacak Anatomi ile aram iyi değil çünkü

Seneye kaydolursan 1.sınıf notuna da bakarız diyorlar

Bu yüzden bu indirim oranını bir daha yakalayamam gibime geliyor
    35.000÷4 çok büyük bir para da değil şuan için aslında
    Nasıl bu kadar indirim verdiler onu da anlamadım

İlerde fiyatlar da yükselir
    Seneye 50k olsa 50 indirim alsam 25k oluyor 3 katı öderim

Ama şu da var
    YKS den yeni çıktım daha ilk seneden dershaneye kaydolmak çok erken geliyor daha kaç yıl var
    Hiçbir şey bilmiyorum Tus la ilgili acele bir tercih

2 3 de kitap ders videosu filan verilecekmiş ama açıkçası bunları pek kullanacağımı sanmıyorum

Ders slaytlarını zor bitiriyorum onlar varken dershane içeriğini pek kullanmam gibi

Durumum bu şekilde
    Fikir verebilecek yorum yapabilecek tecrübeli arkadaşlar var mı ?

asla kayıt olma para tuzağı. mezun bulamayan tus dersaneleri şuan birinci sınıflara kadar inip öğrenci avlamaya çalışıyor para tuzağı resmen!

Yorum yap

1. sınıfta gerek yok. Sen daha TIp'ın ne olduğunu bilmiyorsun. Acele etmeye gerek yok.
      Önce sen Tıp losyonunu öğrenmeye çalış.
      Dersane olayına ileride gerçekten ihtiyacının olacağını düşündüğünde karar verirsin.

6 yılın var o zamana kadar sınavda nasıl sistemler gelecek, soru tarzları nasıl bir dönüşüm geçirecek bilinemez. Sen geniş anlamda derslerini öğren.

Dersi öğrenirken slaytlar sadece spot bilgler olarak düşün. derslerini büyük bir makinenin farklı mekanizmalarını öğrenir gibi öğren. Özellikle fizyolojiyi iyi öğren, Anatomiyi ise görsel dökümanlar bul, interneti kullan. Halledersin merak etme.

Yorum yap

2.sınıfa geçtim ve yine 8750Tl %75 burs teklif ediyorlar. 2,3,4 sınıflarda online eğitim + kaynak şeklinde. 2 hafta kadar da süre veriyorlar geçerlilik için. Aslında çok erken geliyor kayıt olmak istemiyorum ama bu para tüm seneleri kapsadığı için uygun geliyor sırf kitap paraları bile daha fazla tutar gibime geliyor.

Halen fikirlerinize açığım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X