Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Unconfigured Ad Widget

Çöküş

ABD'de Uygulamalı Tıp Stajı

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • ABD'de Uygulamalı Tıp Stajı

  EğitimAL ve AMO, Sanal ABD Rotasyonları da dahil olmak üzere çeşitli klinik deneyimler sunmak için bir ortaklık kurdular.
  Staj programı sayesinde ABD'nin tamamına yayılmış olan birçok alternatif arasından tercih ettiğiniz eyalette ve üniversite hastanesi ya da özel hastanede hatta şimdi pandemi sebebiyle online olarak programa katılabiliyorsunuz. Sanal veya yüz yüze klinik deneyimler için en iyi hastaneler de dahil olmak üzere rotasyon için 250'den fazla alternatif var.

  Stajın içeriği (uzmanlık alanı), okullar, lokasyonlar ve ücretlere ulaşabilmek için https://bit.ly/3zclxuU linke gidip ücretsiz üye olmanız yeterli.

  Staj süreleri 1 aydan başlıyor ve istediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Staj uygunluk tarihlerini aynı şekilde yukarda belirttiğim link üzerinden görebilir sizin için en uygun olan tarihe karar verip seçim yapabilirsiniz, tarihler tamamıyla sizin isteğinize bağlı.

  1. Uygulamalı (Hands-on) staj;

  Tıp eğitiminin klinik staj dönemindeki öğrencilere yönelik.

  Müdahale gerektirmeyen (non-invasive) prosedürlere katılabilirsiniz.

  Klinik becerilerinizi geliştirmek adına tercih edilebilir.


  2. Geliştirilmiş Gözlem (Enhanced Observerships) stajı;

  Tıp eğitiminin ilk yıllarında olan öğrencilere, yeni mezunlara yönelik.
  Gözlemci pozisyonunda olup Amerikalı doktorları ve Amerikan sağlık sistemini günbegün gözlemleme, izleme şansını yakalayacaksınız.
  Ayırıcı tanı yapmaya olanak bulacaksınız.
  Staj sonunda Tavsiye Mektubu alma şansını yakalayacaksınız.
  Daha detaylı bilgi için broşürümüzü ekte bulabilirsiniz.

  Ayrıca Online Tıp Stajı da mevcut. Pandemi sürecinde staj yapıp yapmamak konusunda emin olamıyorsanız vize, konaklama, yaşam masrafları, yemek masrafları vs vermek zorunda kalmayacağınız bir staj çeşidi. Staj süresince haftalık en az 20 saat kadar stajınıza zaman ayırırsınız ve günde 5-10 hasta görürsünüz. Birebir gerçekleştirilen tıp stajları gibi gerçekleşiyor online staj süreci. Yine aynı şekilde yanında staj yaptığınız doktordan, Tavsiye Mektubu alabiliyorsunuz Tek masraflarınız staj ücreti ve malpractice insurance dediğimiz sigorta olacaktır.

  Paylaştığım link üzerinden ücretsiz olarak kayıt olduktan sonra kafanıza takılan sorular olması halinde platformda bulunan AMOpportunities'den danışmanlar ile iletişime geçebilir uzmanlık alanıyla ilgili sorularınızı iletebilirsiniz.

  Yine sorularınızı canlı olarak sorma imkanına sahip olacağınız ve ABD'den Staj koordinatörü Daniel Rivers'ın katılımı ile gerçekleşecek Webinara ücretsiz olarak kaydolabilirsiniz.

  Webinar 12 Eylül 2021 Türkiye saati ile 17:00’de.
  Webinara kayıt olmak için;
  https://bit.ly/2VMMVkb

  Amerika Birleşik Devletleri'nden Ortaklıklar Direktörü, tıbbi kariyerinizi geliştirmek ve ABD'de ikamet etmek için bir yol sağlamak veya sadece klinik becerilerinizi geliştirmek ve devam ettirmek için fırsatları tartışacaktır.
Hazırlanıyor...
X