Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Unconfigured Ad Widget

Çöküş

TIPFAK Forum Kuralları

Çöküş
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • TIPFAK Forum Kuralları

  Aşağıdaki forum kurallarını TIPFak.com sitesine üye olmuş herkes okumuş ve kabul etmiş sayılır.

  FORUM KURALLARI
  1. Forum dahilinde Türkiye Cumhuriyeti Anayasası temel ilkelerine aykırı olan söz, cümle ve siyasi simgeler içeren veya genel ahlaka aykırı kullanıcı ismi , kullanıcı resmi veya mesajlar kesinlikle yasaktır. Buna uymamakta ısrar eden üyelerin üyelikleri ve mesajları silinecektir.
  2. Sitemiz tamamen tarafsız bir bilgi alışverişi ortamıdır, bu yüzden site yönetiminden izin almadan ''özellikle'' reklam amaçlı yazıldığı tespit edilen yazılar tarafımızdan silinecektir.
  3. Sitemizin ilan bölümü sadece kişisel kitap vb bağış, satışı içindir. Kurum ve kuruluşların reklam yapması yasaktır. Ayrıca “İLANLAR” bölümü kuralları bölüm içerisinde yayınlanmıştır. Kurala uymayan başlıklar uyarı yapılmaksızın silinecektir.
  4. Forumun daha düzenli ve daha faydalı olması açısından lütfen açacağınız başlıkları ''uygun'' ana başlık altında açmaya özen gösteriniz. Yanlış açılan başlıklar uyarı yapılmaksızın silinebilir.
  5. Açılan forum başlıklarında konuyu açıklayıcı bir başlık seçilmesine dikkat edilmelidir. Konuyla alakasız açılan başlıklar, tamamı büyük karakterle açılıp daha çok dikkat çekilmek isteyen başlıklar uyarı yapılmaksızın düzenlenir ya da silinir.
  6. Sitemiz üyelerine forum içinde veya özel mesaj yoluyla hakaret ve küfür etmek ya da ima edecek yazılar yazmak, rahatsız etmek yasaktır. Bu davranışlarda bulunan üyelerin üyelikleri silinecektir.
  7. Bu sitede herhangi bir nedenden dolayı üyelere, 3.şahıslara, diğer mesleklere, kurumlara hakaret içeren, rencide edici, küçük düşürücü mesaj, fotoğraf ve benzeri mesajlar yazılamaz. Bunları yapan üyenin üyeliği sonlandırılır.
  8. Yeni bir başlık açmadan önce arama butonunu kullanarak o başlığın daha önce forumda yer alıp almadığını kontrol ediniz. Aynı içeriğe sahip olan başlıklar gerekçe belirtilerek kısa bir süre kilitlenecek daha sonra silinecektir.
  9. Kurallara aykırı veya rahatsız edici , hakaret içeren başlıkları veya mesajları ayrı bir başlık açarak değil moderatörlere özel mesaj atarak bildiriniz
  10. Forum moderatorleri gerekli gördükleri müdahaleleri yapma hakkına sahiptir
  11. İkili tartışmalar kesinlikle genele taşınmayacak konu hakkında varsa bir şikayet moderatörlere bildirilecektir.
  12. Çok sayıda paramedikal başlık açmak, herhangi bir başlığa sürekli “güncel,up.. vb” mesajlarla flood yapmak,ve bu şekilde anasayfadaki son forum konularını meşgul edenler uyarılırlar , uyarılara uyulmadığı takdirde 1 haftalık siteden ban cezası alırlar.
  13. Kişilere ait özel mesajlar hiç bir şekilde genel forumlarda paylaşılamaz. Kişiye özel başlık açmak yasaktır
  14. TIPFAK forumlarında dil, din, mezhep ayrımı içeren yazılar uyarı yapılmaksızın silinir.
  15. Üyeler profil imzalarında TIPFAK yönetiminden izin alınmaksızın başka sitelerin reklamını içeren link, bannerlar koyulamaz. Uyarı yapılmaksızın link ve bannerlar kaldırılır.
  16. TIPFAK forumlarında paramedikal film, video ve mp3 download linki paylaşımı kesinlikle yapılamaz. Yapanlar uyarıldıktan sonra paylaşımları silinir. Israrla paylaşım linki yayınlayan üyenin üyeliği durdurulur.
  17. Üyeliğini veya tüm masajlarını silinmesi konusunda talepler, yönetim tarafından uygun görüldüğünce yapılacaktır.
  18. Forumlarda siyasi başlıklara kesinlikle izin verilmemektedir. Bu kurala uymayan başlıklar uyarı yapılmaksızın silinir. Üye uyarıldıktan sonra siyasi içerikli başlıklar açmaya devam ederse üyeliği silinir

  TIPFAK Yönetimi
  En son düzenleyen dradmin; 23-06-2017, 12:10 PM.
Hazırlanıyor...
X