Duyuru

Collapse

SORU SORMADAN ÖNCE DİKKAT!

Soru sormadan önce "Sıkça Sorulan Sorulara" bakınız yada sorunuzun cevabı var mı diye forum arama kısmını kullanınız! 'Çok önemli' , 'Acil' gibi açılan başlıklar cevaplanmaksızın kaldırılır!!!
Daha Fazlası
Daha Az Göster

Inovasyon biz tipçilar içinde gerekli ( 2018 kosgeb girişimci desteği ve 2018 bigg desteği )

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Inovasyon biz tipçilar içinde gerekli ( 2018 kosgeb girişimci desteği ve 2018 bigg desteği )

Merhaba bu yıl tıp fakültesini bitireceğim ve herkes gibi benimde en büyük hayalim doktor olmak fakat ben konu hakkında biraz daha farklı düşünüyorum.Yeni doğum yapan kadınlar gerek hamilelik süreci gerek doğum ve doğum sonrasıda dahil çocuk bakımı, çocuk hastalıkları çocuk yetiştirme vb konularda internette ne idüğü beliris kişi ve kurumlardan bilgi almaktadır.Bu geleceğin Türkiyesi için çok önemli bir sorun. Ben ise üstte verilen bütün evreler için kadınlara hamilelik öncesi, hamilelik süreci ve hamilelik sonrası çocuk bakım ve yetiştirme ile ilgili( ergenlik dönemi de dahil) gerçek ve doğru bilgi vermek istiyorum.Tüm bunları yaparkende bu bilgiler ve gerçekleri mobil aplikasyon ile sunmak istiyorum. Ayrıca bu aplikasyon üzerinden bebek ve çocuk yetiştirme ile çeşitli stoksuz ürünlerinde satışını yapmak istiyorum iş fikrim bu. Bu iş fikrini hayat geçerimek için öncelike bir mobil aplikasyon yapmamız gerekiyor ve içerik oluşturcağız.
    Bu iş fikri için KOSGEB Girişimci Desteği ile 50.000 tl hibe 100.000 tl faizsiz kredi desteği
    KOSGEB ARGE İnovasyob Desteği ile 400.000 tl hibe 700.000 tl faizsi kredi desteği
    TÜBİTAK 1512 hibe desteği ile 150.000 tl faisiz kredi desteği
    Bu destek programlarından yararlanmak istiyorum.Bunun için ise danışmanlığa ihtiyacım var fakat yine internette yaptığım araştırmalara göre piyasada bir çok firma var aradım görüştüm ve bana bu iş için 25.000 tl danışman ücreti çıkardılar.Sizin etrafınıda danışmanlık firması var mı ? Nasıl yapmalıyım ve nereden başlamalıyım ? Bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlar var mı ?

Konu hakkında bilgisi olan yok mu ?

Yorum

Galiba KOSGEB benim sesimi duydu, bende kendi kendime diyordum ki kosgeb girişimci desteğinde ki 100.000 tl faizsiz kredi desteğine hiç bulaşmadan bu işin altından nasıl kalkarım diye .Nihayet kosgeb geleneksel sektörler dışında kalan iş fikirleri için desteğini 360.000 tl'ye çıkardı.KOSGEB şunu söylüyor diyor ki; Ey girişimci sen geleneksel sektörler dışında yüksek veya orta yüksek teknoloji alanında iş fikri ile benim karşıma gel ben 50.000 tl hibe 100.000 tl faizsiz kredi desteği miktarını senin için 260.000 ile 360.000 tl arasına çıkarcağım.Bu çok iyi arkadaşlar hepimiz için.

Yorum

Doktor ve girişimciler için burada www.isplaniornekleri.com 2018 yılı kosgeb girişimci destekleri için uyumlu iş planı örnekleri var, ben kosgeb girişimci desteğim için bu siteden yararlandım bunu bir yere not alın yarın evvelsi gün bu site sizinde işinize yarar ve bana dua edersiniz .Şöyleki ben kosgeb girişimci desteği için sağdan soldan araştırma yaparken kosgeb 'e gittim ve nasıl başvuru yapmamız gerektiği konusunu sordum.KOSGEB'e gittiğimde kosgeb'de o gün heyet günüymüş insanlara nasıl yaptıklarını ne yaptıklarını sordum heyet bekleyen 2-3 girişimci grup bana bu siteyi verdi dediki bu siteye gir orada kosgeb girişimci desteği iş planı örnekleri var ve bu iş planı örneklerine bakarak kendi kosgeb girişimci iş planı başvuru formunu hazırlarsın ve bu yolla iş planı hazırlatmak için danışmanlara ödeyeceğiniz 2000-3000 tl para cebinizde kalır.Bana gayet mantıklı geldi sizede haber vereyim dedim. Danışmana para vermeden kosgeb'e başvuru yapmak isteyenler için bu sitede çeşit çeşit iş planı örnekleri var bunlar işinize yarayabilir.

Yorum

İşleniyor...
        X