Duyuru

Collapse

SORU SORMADAN ÖNCE DİKKAT!

Soru sormadan önce "Sıkça Sorulan Sorulara" bakınız yada sorunuzun cevabı var mı diye forum arama kısmını kullanınız! 'Çok önemli' , 'Acil' gibi açılan başlıklar cevaplanmaksızın kaldırılır!!!
Daha Fazlası
Daha Az Göster

Inovasyon biz tipçilar içinde gerekli ( 2018 kosgeb girişimci desteği ve 2018 bigg desteği )

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Temizle
new posts

 • Inovasyon biz tipçilar içinde gerekli ( 2018 kosgeb girişimci desteği ve 2018 bigg desteği )

  Merhaba bu yıl tıp fakültesini bitireceğim ve herkes gibi benimde en büyük hayalim doktor olmak fakat ben konu hakkında biraz daha farklı düşünüyorum.Yeni doğum yapan kadınlar gerek hamilelik süreci gerek doğum ve doğum sonrasıda dahil çocuk bakımı, çocuk hastalıkları çocuk yetiştirme vb konularda internette ne idüğü beliris kişi ve kurumlardan bilgi almaktadır.Bu geleceğin Türkiyesi için çok önemli bir sorun. Ben ise üstte verilen bütün evreler için kadınlara hamilelik öncesi, hamilelik süreci ve hamilelik sonrası çocuk bakım ve yetiştirme ile ilgili( ergenlik dönemi de dahil) gerçek ve doğru bilgi vermek istiyorum.Tüm bunları yaparkende bu bilgiler ve gerçekleri mobil aplikasyon ile sunmak istiyorum. Ayrıca bu aplikasyon üzerinden bebek ve çocuk yetiştirme ile çeşitli stoksuz ürünlerinde satışını yapmak istiyorum iş fikrim bu. Bu iş fikrini hayat geçerimek için öncelike bir mobil aplikasyon yapmamız gerekiyor ve içerik oluşturcağız.
  Bu iş fikri için KOSGEB Girişimci Desteği ile 50.000 tl hibe 100.000 tl faizsiz kredi desteği
  KOSGEB ARGE İnovasyob Desteği ile 400.000 tl hibe 700.000 tl faizsi kredi desteği
  TÜBİTAK 1512 hibe desteği ile 150.000 tl faisiz kredi desteği
  Bu destek programlarından yararlanmak istiyorum.Bunun için ise danışmanlığa ihtiyacım var fakat yine internette yaptığım araştırmalara göre piyasada bir çok firma var aradım görüştüm ve bana bu iş için 25.000 tl danışman ücreti çıkardılar.Sizin etrafınıda danışmanlık firması var mı ? Nasıl yapmalıyım ve nereden başlamalıyım ? Bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlar var mı ?


 • #2
  Konu hakkında bilgisi olan yok mu ?

  Yorum

  İşleniyor...
  X