Duyuru

Collapse

SORU SORMADAN ÖNCE DİKKAT!

Soru sormadan önce "Sıkça Sorulan Sorulara" bakınız yada sorunuzun cevabı var mı diye forum arama kısmını kullanınız! 'Çok önemli' , 'Acil' gibi açılan başlıklar cevaplanmaksızın kaldırılır!!!
Daha Fazlası
Daha Az Göster

Unconfigured Ad Widget

Collapse

Tembel tıbbiyeliye yardım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Tembel tıbbiyeliye yardım

Merhabalar,3.sınıf öğrencisiyim.Bu zamana kadar komitelere 4-5 gun kala ders çalışarak geçtim sınıfları ve hiç textbook okumadim.Anatomi bilgim de vasat anatomi yüzünden nerdeyse 2.sınıfta kalıyordum .Yani vasat bir tıbbiyeli olduğum söylenebilir. Seneye stajlar başlıyacak ama beni bir korku ve telaş sarmış durumda.Yazı ve önümdeki 3 seneyi bir doktor adayi olarak nasıl en verimli geçirebilirim tavsiye verirseniz çok iyi olur.

Orjinal yazı sahibi: Feren Mesaj Görüntüleme
    Merhabalar,3.sınıf öğrencisiyim.Bu zamana kadar komitelere 4-5 gun kala ders çalışarak geçtim sınıfları ve hiç textbook okumadim.Anatomi bilgim de vasat anatomi yüzünden nerdeyse 2.sınıfta kalıyordum .Yani vasat bir tıbbiyeli olduğum söylenebilir. Seneye stajlar başlıyacak ama beni bir korku ve telaş sarmış durumda.Yazı ve önümdeki 3 seneyi bir doktor adayi olarak nasıl en verimli geçirebilirim tavsiye verirseniz çok iyi olur.
    Patoloji ve farmakoloji göz at derim anatomi pratikle bir miktar daha toparlanıyor

TIPFak.com Yöneticisi

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
    İşleniyor...
    X