Gençleştiren göz cerrahisi

"Ceyda Erenoğlu  ile Sağlık" programında, göz ve göz çevresi estetiği anlamına gelen okuloplasti konusu masaya yatırılıyor. Programda, Dünya Göz Hastaneler Grubu Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Melike Gedar, okuloplasti uygulamalarının neler olduğunu, hangi uygulamaların tıbbi gereklilikten hangilerinin kozmetik ihtiyaçtan  kaynaklandığını anlatıyor. Kapak estetiği ve  gözaltı torbalarına yönelik cerrahi uygulamalardan botox gibi tamamlayıcı uygulamalara kadar çok sayıda işlemle ilgili bilgi veren Gedar,  göz ve göz çevresi estetiğinde doğru cerrahi ve tamamlayıcı uygulamaların  yüz güldüren sonuçlarına dikkat çekerek, "Bu uygulamalar sonucunda kişide belirgin bir gençleşme meydana geliyor. Son yıllarda kadınlar kadar erkekler de okuloplasti uygulamalarına rağbet ediyor" diyor. Konuya ilişkin merak edilen soruların yanıtları aşağıdaki videoda yer alıyor.
“Ceyda Erenoğlu ile Sağlık” programında, göz ve göz çevresi estetiği anlamına gelen okuloplasti konusu masaya yatırılıyor. Programda, Dünya Göz Hastaneler Grubu Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Melike Gedar, okuloplasti uygulamalarının neler olduğunu, hangi uygulamaların tıbbi gereklilikten hangilerinin kozmetik ihtiyaçtan kaynaklandığını anlatıyor. Kapak estetiği ve gözaltı torbalarına yönelik cerrahi uygulamalardan botox gibi tamamlayıcı uygulamalara kadar çok sayıda işlemle ilgili bilgi veren Gedar, göz ve göz çevresi estetiğinde doğru cerrahi ve tamamlayıcı uygulamaların yüz güldüren sonuçlarına dikkat çekerek, “Bu uygulamalar sonucunda kişide belirgin bir gençleşme meydana geliyor. Son yıllarda kadınlar kadar erkekler de okuloplasti uygulamalarına rağbet ediyor” diyor. Konuya ilişkin merak edilen soruların yanıtları aşağıdaki videoda yer alıyor.

Devamı: Gençleştiren göz cerrahisi

Kaynak: HaberTürk

Bunu Okudunuz mu?

Adil Gevrek: "Futbolcularımız ufak bir protesto yaptı"

Gevrek, Süper Lig’de ilk yarının son haftasında sahalarında oynadıkları ve 1-0 yenildikleri Galatasaray maçının ardından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.