Kayıp tıp fakültesi öğrencisi ölü bulundu!

Malatya’da, 14 gündür kayıp olarak aranan İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi 21 yaşındaki Enis Eren, ölü bulundu.

MALATYA-Alınan bilgiye göre, kentteki bir öğrenci evinde kalan İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi 1. sınıf öğrencisi Enis Eren, 24 Ekim’de kayboldu.

Çevreyi araştıran arkadaşları ve ailesi daha sonra polise kayıp başvurusunda bulundu. Bunun üzerine İl Emniyet Müdürlüğü ve AFAD ekipleri arama çalışması başlattı.

Ekiplerin yaptığı arama çalışmalarında 31 Ekim’de Venk Mahallesi’ne yakın bir mesafede ayakkabılarının bulunduğu belirtildi. Ancak, çevrede yapılan çalışmalarda gence ulaşılamadı.

Çevrede araştırmasını sürdüren ekiplerden köy korucuları, bugün akşam saatlerinde Çamurlu Mahallesi Kusuk mevkisindeki dağlık alandaki doğal su yatağı içinde Eren’in cesedini buldu.

Durumun polis ve jandarma ekiplerine bildirilmesi üzerine olay yerine gelen ekiplerce yapılan incelemenin ardından Eren’in cesedi, bulunduğu yerden çıkarılarak incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu Malatya Grup Başkanlığının morguna kaldırıldı.

Bunu Okudunuz mu?

Ücretsiz Tıp ve Tus notları Telegram paylaşım grubu

Ücretsiz Tıp ve Tus notları Telegram paylaşım grubu Katılmak için aşağıdaki linki tıklayın…https://t.me/covitus

Son dakika: Bakan Pakdemirli sıcak gelişmeyi paylaştı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Türkiye’yi kasıp kavuran orman yangınlarına ilişkin son durumu aktardı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.